Technologijos, menas, iššūkiai ir atradimai – apie visą tai Malonny’8 diskusijų forumuose

Tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas MaLonNy sugrįžo ir kviečia Jus į visų pasiilgtus ir labai lauktus diskusijų forumus, kuriuose kartu su šių metų dalyviais diskutuosime apie aktualiausius metų įvykius bei jų sąsają su menu.

MaLonNy idėjų migracija: iššūkiai ir atradimai, su kuriais susiduriame

Rugpjūčio 17 dieną (antradienį), 18:00, kviečiame Jus susipažinti su šių metų Malonny‘8 simpoziumo dalyviais bei jų kūryba, išgirsti jų mintis apie gyvenimo filosofiją. Taip pat diskutuosime apie MaLonNy ir meno idėjų migraciją pandeminiu laikotarpiu, kylančius iššūkius bei atradimus, kaip tai paveikė meno pasaulį ir atvėrė, o gal ne, naujus kūrybos realizavimo kelius.

Forumo dalyviai:

  • Ray Bartkus (Niujorkas, Lietuva)
  • Henrik Drescher (Niujorkas)
  • WU Wing Yee (Niujorkas)
  • Philip Grisewood (Jungtinė Karalystė)
  • Rūta Juškauskaitė (Lietuva)

Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma: https://forms.gle/95XTs9hsjC13q4bT8

Dalyvių skaičius ribotas.

 

MaLonNy: idėjų migracija technologijų pasaulyje

Rugpjūčio 19 dieną (ketvirtadienį), 18:00, kviesime Jus diskutuoti apie technologijų reikšmę menui bei meno ir technologijų sąveiką Pasaulinės pandemijos laikotarpiu. Kalbėsime apie technologijų įtaką siekiant užtikrinti kokybiškas gyvenimo sąlygas bei visuomenės reakciją į vykstančius pokyčius.

Forumo metu taip pat išgirsime menininkų patirtis, susijusias su kūryba išmaniųjų technologijų pagalba, kalbėsime apie inovacijas Lietuvoje ir už jos ribų bei supažindinsime su naujais technologijų vėjais Malonny padangėje.

Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma: https://forms.gle/WHyFbuHsNKjqyHjP8

Dalyvių skaičius ribotas.

Primename, kad renginiuose privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes bei laikytis saugaus atstumo.
Renginių metu bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose, kurios gali būti paskelbtos įvairiose medijos priemonėse.
Ankstesnis įrašas
MaLonNy8 atidarymo vakaras
Kitas įrašas
Tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas Malonny’8 vėl dovanos miestui įvairiaspalvius meno kūrinius bei kvies į kultūrinius renginius
Meniu