Savanorystė

Savanorių registracija į Malonny’9

Tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas #Malonny neįsivaizduojamas be savanorių komandos, tad kviečiame visus norinčius dalyvauti veiklose, registruotis ir tapti vieno populiariausio simpoziumo dalimi!

Savanorystė – puikus būdas atskleisti ne tik savo geriausias asmenybės savybes, o taip pat ir pasisemti neįkainojamos patirties!

Šiais metais kviečiame savanoriauti:

– tapybos plenere, kuriame bendradarbiaudami su tarptautiniais ir vietos menininkais įgysite neįkainojamos patirties, tobulėsite ir ugdysite savo meninius sugebėjimus, o taip pat prisidėsite prie vieno iš miestą papuošiančių meno kūrinių „gimimo“. Savanoriaujantys šioje kategorijoje taip pat turės puikią galimybę pagerinti savo anglų kalbos žinias.

– kitose simpoziumo veiklose, apimančiose simpoziumo atidarymo renginio, diskusijų forumų bei ekskursijos organizavimą. Ši savanorystė puikiai tiks norintiems patobulinti turimus renginių organizavimo gebėjimus ar norintiems jų įgyti.

Nedvejok! Pildyk anketą ir tapk Malonny’9 komandos dalimi!

Registracijos formą rasite čia: https://forms.gle/cCMsQmBH4XTxd5GPA

Primename, kad savanoriauti galima nuo 14 metų.
Malonny’9 simpoziumas vyks 2022 m. rugpjūčio 15-21 dienomis!

Turi klausimų? Parašyk mums el. paštu info@inovatoriai.lt arba skambink tel. nr.  +370 654 54270 ir sužinok tai, kas tave domina!