RAY MOON BARTKUS 

Malonny idėjos bendraautorius ir vystytojas. Dailininkas, iliustratorius, parodų kuratorius. Per 23-jus savo Niujorko karjeros metus kūrė didžiausiems JAV leidiniams “The New York Times”, “The Wall Street Journal”, “Billboard”, “Time”, “Newsweek”, “Harper’s” ir daugeliui kitų. Pastaruoju metu dailininkas savo tapybą, piešinius, instaliacijas ir atspaudus rodė asmeninėse ir grupinėse parodose Niujorke, Vilniuje, Vroclave, Vienoje, Ženevoje, Londone. Dalį savo kūrybos autorius skiria Lietuvai: pasaulio lietuvių jaunio susitikimuose, o vienas paskutinių darbų: Vašingtono Union stotyje atidaryta instaliacija „Sodai“, skirtas paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Jungtinėse Amerikos Valstijose. www.raybartkus.com

TOM CHIU ANSAMBLIS „METRIX“ (LIETUVA RE-MIX)

Tom Chui Ansamblis „Metrix“ – tai mišri instrumentalistų grupė, tirianti eksperimentinę muziką įvairiais stiliais ir žanrais, įskaitant ir esamos medžiagos atnaujinimą. Tai susmulkintų, dekonstruotų ir iškraipytų melodinių kabliukų ir motyvinių rifų fragmentai sudėlioti į struktūrizuotą, minimalistinį džemą, panašų į iš anksto nustatytą DJ grojaraštį. Kūrinius kartu su Tom Chui atliks garsių, nusipelniusių instrumentalistų grupė iš Lietuvos.

ELI ELYSEE

JAV menininkas Eli Elysee, kurio darbas „Šv. Jurgis iš Etiopijos“ vieną iš Marijampolės senamiesčio sienų puošia jau nuo 2016 metų vykusio meno simpoziumo „Malonny‘3“. Šiais metais menininkas antrąkart sugrįžta į Marijampolę skleisti savo kūrybos. Eli Elysee gimė Haityje, tačiau dalį savo gyvenimo kelionės gyveno Niujorke. Eli Elysee pasakoja, kad jo DNR yra Kamerūno, Ganos, Dramblio Kaulo Kranto, Nigerijos ir Benino kilmės, ten buvo suomių, rusų, britų, ispanų, portugalų, indėnų, mali, Šiaurės Afrikos ir Skandinaviškas mišrus. Tad, ši mokslinė realybė davė pasitikėjimo savo inkliuziniu meno ir dizaino metodų hibridizavimu ir su jais susijusiomis globalizacijos tendencijomis. Eli Elysee meno kryptis apima visas ypatybes ir nesuderinamumus, kurie apibūdina jo, kaip asmenybės susijungimą.

Kaip pats Eli Elysee save apibūdina: „Galbūt menininkas? Taip. Pramoninis dizaineris? Taip. Galų gale domiuosi pasakojimu apie istoriją ir asmeniniu pasakojimu mene / dizaine, kuris susieja mus visus.“

RADVILĖ KRUŠNAUSKAITĖ

Menininkė kilusi iš prienų rajono, prieš  metus atvykusi gyventi į Marijampolę, niekuomet nepagalvojo, kad gyvenimas ją atves būtent į šį miestą. Baigusi mokslus ir meno mokyklą Prienuose, Radvilė planavo būti medike, bet visai neplanuotai įstojo į dizainą „tai pats geriausias „netyčia“ mano gyvenime“ – pasakoja Radvilė. Radvilė laimėjo „Malonny‘6“ paskelbtą sienų tapybos konkursą  su savo piešiniu „IN.SIDE.OUT“, kuris kalba apie tai, kad Tu esi tas, kuris kuria arba griauna, stato sienas ar apnuogina širdį, būna IN arba OUT pusėje. Piešinys kalba ir apie tai, kad visas gyvenimas sudarytas iš skirtingų detalių, tačiau kiekviena dalis yra reikalinga, nes ji – bendro paveikslo dalis. Menininkė sako, kad „Marijampolė ją „sutvėrė“ tarsi kokią dėlionę iš naujo. Leido kurti. Leido, augti. Leido pažinti save ir davė išties daug“, tad ir pati Radvilė norėtų ką nors duoti šiam miestui.